Збараж просить Порошенка присвоїти бійцям “Небесної сотні” звання Героїв України

10257008_759285177436535_4854988113203168658_nЗбаражани звертаються до новообраного Президента України Петра Порошенка з проханням присвоїти звання Героїв України вбитим землякам – Назарію Войтовичу та Устимові Голоднюку.

Читайте також. “Небесна сотня”: Назарові Войтовичу сьогодні виповнилося б 18 років (Фото, Відео)

Це прохання стосується також усіх, хто загинув під час Революції Гідності та теперішніх подій на сході та півдні нашої держави. Адже ці люди захищали суверенітет  та соборність України.

Крім того, на Збаражчині громадські активісти уже розпочали збір підписів громадян на підтримку цієї ініціативи, а також закликають долучитися до збору підписів жителів Тернопілля та інших регіонів України.

Подаємо повний текст звернення, оприлюднений на сайт ОДА.

ЗВЕРНЕННЯ жителів Збаражчини до Президента України Порошенка Петра Олексійовича “Про присвоєння звання Героїв України Назару Войтовичу, Устиму Голоднюку, усім Героям Небесної сотні та захисникам суверенітету України”.

Читайте також. У Тернопіль прибувають біженці зі Сходу – потрібна допомога і підтримка (Відео)

2 червня 2014 року Назару Войтовичу, уродженцю с. Травневе Збаразького району Тернопільської області, виповнилося б 18 років, а збаражанину Устиму Голоднюку 12 серпня – 20 років. Вони були наймолодшими з Героїв Небесної Сотні і єдиними дітьми у батьків.

Їхня смерть, як і загибель усіх учасників Революції Гідності та захисників суверенітету нашої держави, є Подвигом в ім’я України і українського народу, гідним наслідування і вшанування.

Читайте також. “У нас нічого не змінилося після Майдану. Потрібні рішучі дії…” – підприємець Віталій Сороколіт

Розділяючи горе і незворотність втрат родин загиблих, схиляючи голови перед світлою пам’яттю усіх полеглих, наполягаємо присвоїти їм звання Героїв України.

Учасники Народного віче, приуроченого 18-річчю Войтовича Назара, жителі Збаражчини».