Заяву про звільнення із займаної посади написав голова Рівненської ОДА: журналісти розпитали подробиці (Відео)

фото: Фейсбук Олексія Муляренка
фото: Фейсбук Олексія Муляренка

Вчора, 19 травня голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко написав заяву на звільнення з посади.

Відповідне подання він адресував Президенту Петру Порошенку і повідомив про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

“Більше трьох років маю за честь очолювати одну з найкращих областей України!

Робота на посаді голови Рівненської ОДА завжди для мене була відповідальною, дуже насиченою на події але при цьому надзвичайно цікавою. Цей виклик мотивував постійно зростати мене, нашу команду і всю область.

Децентралізація, енергоефективність, нова українська школа (НУШ), новий освітній простір (НОП), інклюзивна освіта, ДФРР, реформа медицини, Дорожній фонд, «митний експеримент», сотні будівництв одночасно – з усім цим довелось зіткнутись вперше й перетворювати абстрактні поняття в реальні дії. Супер досвід і гарні результати!

Дякую Петрові Порошенку за довіру і підтримку, бо вона для Рівненщини відчувалась. Наша область показала себе ефективно.

А сьогодні наступив той день коли у відповідності до чинного законодавства я написав заяву про звільнення з посади голови Рівненської ОДА за власним бажанням.

Впевнений, що новий Президент у найкоротші терміни визначиться із кандидатурою майбутнього очільника Рівненської адміністрації і зможе якнайшвидше забезпечити процес його призначення.

До того часу я особисто і вся наша команда буде продовжувати робити все за для того щоб перехідні процеси в країні не відобразились негативно на жителях Рівненщини і область продовжувала рухатися вперед.

Дякую неймовірним людям поруч, разом з вами я готовий рухатись далі і зробити ще багато гарних справ для Рівненщини та України!”, – написав він у своєму дописі.

Ось його відеозвернення зі сторінки Фейсбук:

Що спонукало очільника області написати заяву у вихідний день? Як він оцінює свою роботу на посаді голови облдержадміністрації впродовж трьох років? І які проблемні питання регіону він залишить вирішувати для свого наступника?

Відповіді на інші  питання дізнавалася у “Темі дня” на Телеканалі UA: Рівне ведуча програми – Світлана Сабанюк: