Заява на відставку Богдана: в Офісі Президента відреагували (Документ, Відео)

Глава Офісу Президента України Андрій Богдан. Фото - Getty Images/Global Images Ukraine
Глава Офісу Президента України Андрій Богдан. Фото – Getty Images/Global Images Ukraine

Глава Офісу Президента України поки ніяк не прокоментував документ, який з’явився в мережі.

Ввечері 1 серпня ряд українських ЗМІ опублікував фото документа під заголовком “Заява”, в якому йдеться про відставку з посади з незвичним фурмулюванням і в якому фігурує прізвище Богдан.

ЗМІ взялися поширювати документ як вірогідну заяву Андрія Богдана на звільнення його з посади керівника Офісу Президента України.

ф1

Як повідомляє ТСН, до сьогоднішнього ранку сам Андрій Богдан про оприлюднену в ЗМІ заяву нічого не заявив, натомість від учорашнього вечора з’явились кілька коментарів посадовців Офісу Президента і команди Зеленського. Усі вони зводяться до заяв, що чуток не коментують, або ж до того, що документ, який гуляє мережею, – нісенітниця.

Більше – у відео ТСН

One thought on “Заява на відставку Богдана: в Офісі Президента відреагували (Документ, Відео)”

  1. ПЛАН ПУТІНА ПО ЗАХОПЛЕННЮ УКРАЇНИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗЕ ЧУМА СТВОРЮЄ ХАОС В УКРАЇНІ. БУДЕ СКСІД НА СУСІДА КРИЧАТИ ТИ ПРИДУРОК СЕЛО НА СЕЛО І ТАК ДАЛІ ДОВЕСТИ УКРАЇНЦІВ ДО ОЧУМАНІННЯ ПУТІНСЬКА ІДЕЯ ПО ЗАХОПЛЕННЮ УКРАЇНИ ФІЛЬМОМ “СЛУГА НАРОДУ” ВТІЛЮЄТЬСЯ В ЖИТТЯ УКРАЇНИ.ГАРНИЙ КРЕМЛІВСЬКІЙ СЦЕНАРІЙ ПО ЗАХОПЛЕННЮ УКРАЇНИ А ЧУМА НАРОДУ СТВОРЮЄ ХАОС В УКРАЇНІ.

Comments are closed.