Завтра у Лондоні відбудеться зустріч міністрів закордонних справ країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі під Тегераном

фото: Укрінформ
фото: Укрінформ

НАТО дотримується політичної солідарності з Україною щодо розслідування збиття в Ірані пасажирського літака МАУ, притягнення винних до відповідальності та виплати компенсацій відповідно до міжнародних вимог.

Таке переконання сьогодні під час зустрічі з пресою у штаб-квартири НАТО висловив віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Урядовець нагадав, що завтра у Лондоні відбудеться зустрічі міністрів закордонних справ країн, громадяни яких загинули на цьому трагічному рейсі.

«Сьогодні у мене була розмова з послами двох країн, які представляють учасників завтрашньої зустрічі. Сам Альянс не буде напряму залучатися до розслідування, тому що це не є функцією НАТО. Але Альянс у своєму діалозі з іранськими партнерами наполягатиме на тому ж, на чому наполягає Україна: справедливе розслідування, притягнення винних до відповідальності, виплата компенсацій відповідно до міжнародних вимог. Тут Альянс буде нашим союзником у здійсненні політичного тиску, у разі потреби», – наголосив Кулеба.