Завтра Глава УГКЦ молитиметься разом із Президентом США і членами Конгресу

Під час одного з Національних сніданків у США. Фото - ua.korrespondent.net
Під час одного з Національних сніданків у США. Фото – ua.korrespondent.net

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав на запрошення комісії Конгресу Сполучених штатів Америки відбув до Вашингтона для участі в 62-му Національному молитовному сніданку з членами Конгресу та Президентом США, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Щороку члени Конгресу і Президент Сполучених штатів Америки в єдності з іншими урядовцями, лідерами зі всієї території США, дипломатичною спільнотою та друзями, такими як Ви, з більше ніж 140 країн збираються на дружню подячну молитовну зустріч. Це час, коли ми можемо забути про наші розбіжності і намагатися побудувати та зміцнити відносини за допомогою нашої любові до Бога і піклуватися один про одного», – сказано в офіційному запрошенні на ім’я Блаженнішого Святослава від Конгресу Сполучених штатів Америки.

Як відомо, починаючи з 1953 року, кожного першого четверга лютого політична еліта Сполучених штатів Америки на чолі з Президентом збирається на Національний молитовний сніданок. Він відбувається в одному з фешенебельних готелів Вашингтона. З часу його заснування участь у сніданку брали всі президенти США.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, окрім цього заходу, у програмі перебування Блаженнішого у США передбачено низку зустрічей із державними службовцями та політикумом цієї країни, а також пастирські зустрічі та богослужіння з численними вірними УГКЦ у цій країні.