Завершено слідство щодо побиття Чорновол: все звели на “хуліганку”

indexСлідство у провадженні щодо побиття Тетяни Чорновол закінчено. Про це на прес-конференції повідомив заступник Генерального прокурора України Роман Андрєєв.

“Слідство закінчено і наразі відкриваються матеріали провадження сторонам процесу”, – сказав Р.Андрєєв.

За його словами, слідством встановлено, що злочин скоїно з хуліганських мотивів: Т.Чорновол “підрізала” автомобіль, підозрюваним це не сподобалось і спонукало до початку “перегонів” та переслідування автомобіля Т.Чорновол, а потім і до нападу на неї.

Також, Андрєєв повідомив, що російські правоохоронці сьогодні повідомили, що у Москві затримано Андрія Зінченка – одного з підозрюваних у побитті Т.Чорновол.

Підозрюваними у провадженні є Сергій Котенко, Роман Залюбовський, Андрій Зінченко та ще двоє невстановлених осіб.

Щодо А.Насіковського та О.Храмцова, то очільник ГСУ МВС Микола Чинчин повідомив, що розслідування щодо них буде виділене в окреме провадження і буде з’ясовано.

Нагадаємо, у ніч на 25 грудня 2013 року на журналістку та громадську активістку Тетяну Чорновол було скоєно напад на трасі Бориспіль – Київ. У Т.Чорновол було діагностовано струс мозку, гематоми на обличчі, зламаний ніс. Сама журналістка пов’язує напад на себе лише з професійною діяльністю.

УНН