Завершення опалювального сезону у Тернополі: міська влада назвала дату

ф1Централізована подача тепла в оселі тернополян та для всіх інших споживачів теплової енергії буде завершена в Тернополі о 24 годині 15 квітня.

Як повідомив сайт Тернопільської міської ради, опалювальний сезон у Тернополі буде заврешений з нуля годин 16 квітня, оскільки далі середньодобова температура повітря в місті буде вищою за 8 градусів за Цельсієм.

“У четвер, 16 квітня, на території Тернопільської міської територіальної громади завершується опалювальний період для житлових будинків, лікувальних закладів, шкіл, дошкільних закладів та інших споживачів теплової енергії міста. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал”, – сказано в повідомленні міськради.

В муніципалітеті додали, що після завершення опалювального сезону в Тернополі почнуть ремонтні роботи з підготовки об'єктів теплопостачання вже до наступного опалювального періоду.

Читайте також: Завершення опалювального сезону у Тернополі — міська влада зробила заяву

Раніше, як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", міська влада Тернополя вирішила продовжити опалювальний сезон в обласному центрі впродовж минулих вихідних через зниження нічних температур повітря.