Завдяки тернопільським студентам бійці АТО отримають більше 3 тисяч спиртівок (Відео)

спиртівкиБільше 3 тисяч спиртівок виготовили студенти Тернопільщини під час спільної акції TV-4 та Об’єднання заради громади “Ядро”.

Більше тисячі спиртівок, 200 упаковок сухого спирту та каремати на склад допомоги бійцям зони проведення АТО передали зокрема студенти Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола.

Читайте також. Тернопіль: подарунки воякам до Дня святого Миколая – повний сюрприз (Відео)

Студенти Галицького коледжу відгукнулися на заклик телекомпанії TV-4 допомогти українським військовим спиртівками.

- Як тільки сказали, що можна допомогти, всі виріши, що допоможемо. У перший день нас навчили, як це робити. Далі робота пішла як по маслу, – пригадує студент Галицького коледжу Віталій Сеньків.

Крім того, студенти відділення комп’ютерних і видавничих технологій Галицького коледжу зібрали гроші і купили сухий спирт до спиртівок та каремати.

Читайте також. Підгайці: учні аграрного ліцею виготовили 350 спиртівок для бійців АТО (Відео)

- Ми всім відділенням збирали гроші для бійців АТО. Вирішили, що найбільш необхідним буде купити каремати, а на те, що залишилося, ми придбали 221 пачку сухого спирту, – розказує студент відділення комп’ютерних та видавничих технологій Галицького коледжу Арсен Зварич.

- Радує те, що коли ти приходиш і кажеш: друзі, потрібно зібрати гроші, ні в кого не виникає питання, чому я маю давати. Усі розуміють, що це потрібно, і кожен віддає ту суму, що може. Коли Україна єднається, коли студенти групуються в одне ціле, лише тоді війна буде виграшна, лише тоді ми зможемо подолати нашого ворога, – говорить студентка відділення комп’ютерних і видавничих технологій Галицького коледжу Юлія Вигонська.

Студенти на цьому не зупиняться, кажуть допомагатимуть українським бійцям і надалі.

Довідково. Під час спільної акції Об’єднання заради громади “Ядро” та TV-4 студенти виготовили більше 3 тисяч спиртівок, а також купили чимало сухого спирту, каремати. До акції наразі долучилися студенти Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. Михайла Паращука, державного навчального закладу “Підгаєцький професійний аграрний ліцей” та Галицького коледжу ім. В.Чорновола.