Завдяки канікулам у Тернополі економлять на опаленні 100 тис. грн щодня

теплоУ тернопільських школах впроваджують програму енергозбереження, звітують в Управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

Так, у рамках виконання міської програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду і об’єктів соціальної інфраструктури Тернополя протягом 2012-2015 роки в усіх комунальних закладах освіти та науки встановили індивідуальні теплові пункти погодного регулювання.

Читайте також. На Тернопіллі сподіваються скоротити споживання природного газу ще на 21% (Фото)

– Необхідність впровадження цього заходу зумовлена недоцільністю постійно опалювати приміщення, адже опалювальний сезон триває 180 днів. За винятком вихідних, осінніх, зимових і весняних канікул, нічного часу, визначили, що лише 20% від загальної кількості часу учні перебувають в межах навчального закладу, – розповідає завідувач сектору енергозбереження управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Павло Савечко.

На виконання цього доручення міського голови у листопаді із директорами тернопільських шкіл працівники сектору з енергозабезпечення та КПТМ «Тернопільміськтеплокомуенерго» провели нараду щодо проведення опалювального сезону під час зимових канікул, адже не секрет, що вони цього року є найдовшими.

Читайте також. Тернопілля реалізувало 68 проектів із переведення об`єктів на альтернативні види палива

- Результати спільних зусиль не забарилися. Економія, якої вдалося досягнути, є суттєвою, - розповідає Павло Савечко. - До прикладу, в останній навчальний день 5 грудня споживання усіма школами становило 116 ГКал, а вже під час канікул зменшилося до 30 ГКал, що у переведені на кошти становить близько 100 тисяч гривень.

Зауважимо, що під час зимових канікул у шкільних кабінетах зберігають мінімальний температурний режим, що автоматично коригується залежно від зміни погоди.

Софія Левицька