Завдання служби зайнятості – допомогти школярам визначитися із професією, кажуть у Тернополі

Школа-nПрофорієнтаційний урок на тему: «Вдало обрана професія – крок до успішного майбутнього» фахівці Бучацького районного центру зайнятості (РЦЗ) провели для учнів загальноосвітньої школи с. Заривинці.

Читайте також. Служба зайнятості у Тернополі святкує вже 23 день народження

– Правильний вибір професії дає можливість молодій людині швидко й ефективно опанувати її, успішно підвищити рівень своєї професійної майстерності, працездатності, що є гарантією професійного довголіття, – каже головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних РЦЗ Тетяна Кушик. – Завдання служби зайнятості – допомогти кожному школяреві зорієнтуватись у світі професій, визначити ту єдину, яка найбільше відповідає інтересам, можливостям, характеру, а ще враховує потреби ринку праці.

Читайте також. Статус підприємця допомагає нині багатьом реалізуватися на Тернопільщині

Школа2-nФахівець центру зайнятості розповіла дітям і про ті професії, що нині мають попит у роботодавців, про основні вимоги до сучасних працівників, про те, як користуватися формулою вибору виду професійної діяльності «хочу-можу-треба».

Під час заходу учні активно дискутували про те, як стати успішними у професійному середовищі, розповідали ким працюють їх батьки, моделювали своє трудове майбутнє. Присутні отримали буклети, листівки з описами робітничих професій, з інформацією, як правильно обирати роботу, уникаючи помилок і розчарувань.