“Завбачливо сказав їй, що живу в орендованій квартирі, а на відпочинок літав ще декілька років тому” – історія з життя

Нещодавно ходив на побачення з дівчиною, з якою познайомився в інтернеті

Фото ілюстративне

Зазвичай, коли нормальні люди тільки знайомляться, вони природно, починають ближче пізнавати один одного, дізнаватися про те, що може сказати про людину, щоб краще зрозуміти, хто перед тобою сидить.

Але, мабуть, начитавшись якихось статейок від «справжніх жінок», моя знайома відразу почала діяти. Спочатку запитала, де я живу. Причому що цікаво, запитала живу я в новобудові чи у вторинці. Як вам такі питання на першому побаченні? Я, якщо чесно, був приголомшений. Але, допит був ще не закінчений.

Далі вона почала у мене випитувати, куди я їжджу відпочивати і скільки разів за рік. Річ у тім, вона вважає що нормальний чоловік повинен свою жінку кілька разів на рік возити в далекі заморські країни. Тут я взагалі ледве зі стільця не впав.

Але, тим не менш, вирішив не подавати правдиву інформацію. А завбачливо сказав, що живу в орендованій квартирі. А на відпочинок останній раз літав кілька років тому, останнім часом їжджу на місцеве озеро. Природно, така відповідь її розчарувала. Але, найцікавіше, хто вона сама.

Якщо говорити про зовнішні дані, то абсолютно звичайна дівчина. Можна навіть сказати – сіра мишка. Я спеціально таку вибрав для побачення, вирішив порівняти її з гламурними дівчатами, які люблять малювати брови і качати губи. Про її матеріальний добробут і говорити нема чого, працює менеджером з продажу, живе з батьками. Проте, запити дуже високі.

Тому, як ми бачимо, різниці особливо немає. Що гламурним дамам потрібні тільки гроші, що сірим мишкам потрібно те ж саме. Природно, після цього побачення спілкування з нею я продовжувати не став. Але, був по-справжньому здивований, так як раніше так прямо в лоб про мій добробут жінки мене не питали.

Мабуть, скоро дівчата будуть відразу вимагати виписку з банку, щоб просто так розмову не вести …