Завалений міст в терористичній “ЛНР”: випливають причини

міст ЛНР завалився прямо овал на глядача козирно вертПричини обвалу стратегічного для окупантів Донбасу мосту досі точно невідомі. Причини називають різні: від навмисного підриву українськими партизанами до обвалу моста через зношеність його конструкцій. Бойовики “ЛНР” стверджують, що міст завалився через 18 кг вибухівки, закладеної кваліфікованими фахівцями.

У ніч на 21 травня на окупованій “ЛНР” території біля Іванівки Антрацитівського району впав на залізничну колію автомобільний міст, що з’єднує два окупованих міста – Луганськ і Хрусталтний (Красний Луч). Міст зруйнований настільки, що відновленню не підлягає.

Читайте також: На окупованому Донбасі завалився автомобільний міст. Чи його підірвали? (Фото)

Коли про обвал мосту стало широко відомо, відповідальність за його начебто навмисний підрив взяли на себе українські партизани.

Про те, що цілеспрямовано підірвали міст, вони написали на сторінці "Луганщина У" у Фейсбук.

За їх твердженням, метою підриву було порушення постачання військ бойовиків у напрямку Дебальцевого зі сторони Росії і допомога таким чином українській армії.

"Ми очистили шлях нашим силам для звільнення Луганська! На цей момент Красний Ліуч з його логістичною базою - складами боєприпасів і пального - відрізаний від Луганська і по залізниці, і по шоссе", - написали українські партизани.

ф1Однак у тому, що міст був цілеспрямовано підірваний, упевнені далеко не всі. І причина тому проста - міст давно не ремонтували і він був далеко не в найкращому технічному стані.

Відтак, як пише у Твіттер український блогер Денис Казанський, міст міг і сам завалитись під власною вагою.

ф2

Читайте також: Опубліковані кадри мосту, що зруйнований на окупованому Донбасі (Відео, Мапа)

Окупанти ж Донбасу у причинах обвалу мосту не сумніваються: вони всюди бачать "укроДРГ".

У так званому "МГБ ЛНР" заявили, що вже, мовляв, знають, що вибухівку вагою 18 кг було закладено на висоті шести метрів.

Бойовики "ЛНР" посилено шукають українських диверсантів і заявляють, що так підірвати міст могли тільки фахівці підривної справи.

ф3