Затвердили новий графік ЗНО–2014

зноЗгідно з новим графіком ЗНО – 2014 , тестування стартує 3 червня .

Тоді випускники шкіл напишуть тести з іноземних мов ( англійська , німецька , французька , іспанська ) , 5-6 червня – з української мови та літератури , 10 червня – з російської мови , 12 червня – з математики , 14 -го – з географії , 16 -го – з біології , 18 -го – з фізики , а здача тестів з історії України запланована на 20 червня.

Знання з хімії перевірять 23 червня, всесвітню історію напишуть 25 -го , а останнім у графіку варто всесвітня література ( 27 червня) .

Свої результати абітурієнти дізнаються з 19 червня по 8 липня.З 4 по 11 липня призначена додаткова сесія для тих , хто з поважних причин не зміг написати тести вчасно (наприклад , через хворобу або втрати паспорта , адже без документів не пускають на пункт тестування ) . 

« На ЗНО- 2014 тести з математики та історії України вирішили скоротити з двох до однієї сесії , тобто напишуть все в один день. Це дозволить виключити сумніви , мовляв , моя дитина краще написав би , якби здавав предмет в другу сесію. Такі скарги від батьків безпідставні , оскільки рівень складності по предмету однаковий незалежно від денного сесії , - говорить Геннадій Кузьменко , директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (входять Вінницька , Житомирська та Хмельницька області) . - Цього літа у нас були технічні паузи , коли під час здачі предмета перевіряли абітурієнтів на наявність гаджетів , за допомогою яких можна списати. Це займало 5-7 хвилин , які потім додавалися для написання тесту. Техпаузи були вибірковими , а наступного року будуть проводитися на кожному тесті ».

Джерело – Фінанси.