Затриманим в аеропорту Харкова чоловіком виявився заступник мера Дніпра

Суд заарештував заступника Філатова за підозрою в оборудках з ремонтом мосту
Суд заарештував заступника Філатова за підозрою в оборудках з ремонтом мосту

Суд постановив заарештувати з можливістю внесення понад 600 тис. грн застави заступника голови Дніпровської міської ради Михайла Лисенка, який разом з іншими посадовцями міськради та керівництвом підприємства-підрядника підозрюються у привласненні 29,5 млн грн під час ремонту Центрального мосту у місті.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області, таке рішення вчора виніс слідчий суддя Дзержинського райсуду Кривого Рогу, обираючи запобіжний захід підозрюваному.

Раніше заступник міського голови Дніпра був оголошений в розшук. 25 жовтня його було затримано на території України і доставлено до Дзержинського суду. Згідно з рішенням суду, підозрюваний має право внести заставу у розмірі 602 тис. грн.
Зазначимо, 14 вересня прокуратура Дніпропетровської області оголосила про підозру шістьом посадовцям Дніпровської міськради, серед яких Лисенко, та директору підприємства «Маст-Буд» Михайлу Беккеру у розкраданні 29,5 млн грн під час ремонту Центрального мосту у Дніпрі. Стосовно фігурантів відкрито провадження за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Центральний автомобільний міст через Дніпро з’єднує центр міста з лівобережною частиною, відкритий у листопаді 1966 року. У 2017 році міст був закритий на реконструкцію.

Під час ремонтних робіт виявлялися порушення, пов’язані з підрядником, у зв’язку з чим було відкрито кілька кримінальних справ. У липні під час поїздки до Дніпра президент Володимир Зеленський і міський голова Борис Філатов уклали парі про те, що реконструкція мосту завершиться за два місяці, й споруда буде здана в експлуатацію 14 вересня – у День міста. Якщо терміни не будуть виконані, Філатов заявив, що піде з посади. Рух Центральним мостом було відкрито достроково – 7 вересня. 14 вересня Зеленський проінспектував відремонтований міст, заявивши, що якісь ремонту об’єкта мають оцінити експерти.