Затриманим російським спецназівцям дали місяць “відпочинку” від консула Росії

1431883743-1149Як мінімум місяць з часу останнього візиту не впускатимуть до затриманих біля Щастя російських спецпризначенців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва консула Росії.

“Враховуючи значні обсяги роботи, яку необхідно провести слідчим, а також важливість медичної реабілітації заарештованих, яким надається повна медична допомога, російського консула може бути допущено до них не раніше ніж за місяць-два з часу останнього відвідання. І це мабуть правильно, з усіх точок зору”, – написав на своїй сторінці в Фейсбуці радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський.

Він запевнив, що військовослужбовці ГРУ Генштабу Збройних Сил РФ капітан Єрофєєв та сержант Алєксандров одержують всю необхідну медичну допомогу.

"Курс лікування триває. Водночас, активно і ефективно працюють наші слідчі - заарештовані не менш активно співпрацюють зі слідчими, дають свідчення. Загалом, графік дуже напружений! Російській стороні справді не потрібно турбуватися - заарештованим забезпечені усі необхідні медичні та безпекові умови", – написав Лубківський.