Затриманий українською контррозвідкою снайпер “ДНР” пояснив, навіщо приїхав на підконтрольну Україні територію (Відео)

ф2Снайпера “ДНР” Еліну Борозенну, яка також є “офіцером” так званих спецслужб бойовиків, затримали на підконтрольній Україні території, куди вона приїхала, щоб отримати український біометричний паспорт.

“Він дає більш широкі можливості”, – заявила в екслюзивному коментарі ТСН в слідчому ізоляторі СБУ Борозенна.

На численних відео сепаратистів Борозенна активно агітувала вступати в ряди бойовиків і вбивати “укропів”, та виглядала на цих кадрах “офіцер спецслужб ДНР” інакше – в темною брюнеткою з яскравим макіяжем.

Сайт “Миротворець” ідентифікував особу затриманого снапера.

ф3

Це справді Борозенна, написав у Фейсбук член колегії МВС Антон Геращенко.

ф1

“Вона думала, що Україну можна безкарно ненавидіти, але при цьому користуватися благами її громадянства – біометричним паспортом і безвізовим режимом з ЄС.

Після затримання і перевірки документів, співробітники СБУ спочатку не могли повірити, що перед ними саме Еліна Борозенная. Вона перефарбувала волосся, змінила макіяж і думала, що її мистецтва забуті. Але завдяки програмі розпізнавання осіб «Identigraf» без зусиль вдалося перевірити і встановити особу екс – снайпера терористичної організації ДНР.

Тепер Еліну Борозенную чекає тривалий термін позбавлення волі за участь у терористичній діяльності проти України”, – написав Геращенко.

“Одкровення” бойовика “ДНР” Еліни Борозенної – у сюжеті ТСН.