Затримання київського терориста: учасники розповіли подробиці спецоперації СБУ (Відео)

Затримання підозрюваного в тероризмі в центрі Києва. Фото – СБУ

Щодо чоловіка, який 3 серпня в центрі Києва захопив відділення банку і погрожував вибухом, відкрито кримінальне провадження за статтею ККУ “тероризм”.

Про це повідомляє Служба безпеки України, чий спецпідрозділ провів успішне затримання підозрюваного.

Як розповіла 5 каналу працівник банку, яку терорист взяв у заручниці, підозрюваний не справляв враження психічно хворої людини.

"Він вимагав якомога більше журналістів і пряму телетрансляцію, яку він має бачити онлайн... Він виглядав дуже адекватно", - сказала заручниця.

Читайте також: У Києві невідомий захопив банк і погрожує його підірвати

Журналіст Богдан Кутєпов розповів, що серед журналістів, яких терорист вимагав у ході переговорів з правоохоронцями, були працівники СБУ, які й провели миттєве успішне затримання терориста.

"Серед нас була група - один псевдожурналіст і один псевдооператор, які насправді були співробітниками СБУ, які були переодягнені і взагалі ніколи не сказав би, що це працівники СБУ", - розповів подробиці Кутєпов.

Читайте також: “Київського” терориста затримали живим (Фото)

Заступник глави МВС України Антон Геращенко повідомив, що громадянин Узбекистану Сухроб Карімов, який і був київським терористом, у 10 років отримав діагноз "олігофренія". В Україні жив у селі в Запоріжській області і протиправною поведінкою раніше не вирізнявся.

Читайте також: Момент затримання “київського терориста”: кадри спецоперації СБУ (Відео)

У відкритому СБУ кримінальному провадженні триває слідство. Суд вже невдовзі має обрати затриманому запобіжний захід. Очевидно, що в справі будуть призначені екпертизи, в тому числі психіатричні.

Більше про подробиці спецоперації в центрі Києва із затримання підозрюваного у тероризмі - у сюжеті 5 каналу