Затримали двох тернополян, які за хабар взялись вплинути на нотаріуса

прокуратура Т обл ЗПУ нотаріуса хабарники обіцяли отримати документ про дозвіл батьків для виїзду за кордон дитини без фізичнрої присутності в нотаруса цих батьків.

Як повідомляє прокуратура Тернопільської області, двох охочих отримати хабар затримали на гарячому. Почато кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.

“Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно двох жителів міста Тернополя у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України (зловживання впливом).

Встановлено, що двоє жителів міста Тернополя пообіцяли місцевій жительці за 2300 доларів США вплинути на нотаріуса та посприяти в отриманні нотаріально посвідченої згоди батьків на виїзд за кордон її доньки без їх фактичної присутності.

Після отримання частини обумовленої суми хабара їх затримали працівники прокуратури спільно зі співробітниками Національної поліції.

Зараз виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального провадження”, – повідомили в прокуратурі.