Головна харківська комуністка і ще 19 “прихильників миру” дають пояснення в МВС (Відео)

Тут мав бути "шабаш миру"
Тут мав бути “шабаш миру”

На несанкціонованому «Марші миру» в Харкові, організованому комуністичною партією, міліція затримала 20 осіб. Про це на соїй сторінці у Фейсбук повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

У числі затриманих – один із лідерів комуністів у Харкові, колишній народний депутат Алла Александровська.

«Мітинг комуно-сепаратюг у Харкові завершено. Міліція затримала два десятки осіб, які порушили заборону на цей антиукраїнський мітинг. У числі інших затримали головну харківську комуністку, екс-нардепа Аллу Александровську. З криками і закликами «Україна не держава» їй потрібно розмовляти зі слідчим у райвідділі, а не балотуватися в Український парламент!

P/S/ Охочі поволати про свавілля міліції, звертайтесь одразу на російське тб. Додавайте свідоцтва кримінальну справу проти мене в слідчому комітеті Росії», - написав Арсен Аваков.

Раніше сьогодні радник глави МВС Антон Геращенко попереджав про можливість затримання тих, хто збирається прийти на несанкціоновану акцію.

«Я не рекомендую жителям Харкова піддаватися на провокаційні заклики приходити сьогодні на вулицю Сумську з проросійської або сепаратисткою символікою. Ви ризикуєте провести час в КПЗ до з'ясування особистості. А якщо хтось намагатиметься порушити громадський порядок, може там залишитися і на довше», - написав Геращенко.