Зато “Крим наш”! Восени у кримчан настане важке похмілля – Нємцов (Відео)

11Повний колапс туристичного бізнесу в Криму вже восени 2014 року призведе до різкої зміни ставлення населення півострова до окупаційної російської влади. Про це 5 липня в Новосибірську заявив співголова опозиційної “Республіканської партії Росії – Партії народної свободи” (РПР – Парнас) Борис Нємцов.

Відеозапис коментаря політика про ситуацію в Криму опублікувала прес-служба партії.

За словами Нємцова, великий туристичний бізнес в захопленій РФ українській автономії є нерентабельним з причини високих цін, відсутності нормального транспортного сполучення з материковою Росією, а також низького рівня сервісу.

Що стосується малих і середніх туристичних підприємств (мініготелі, пансіонати, кемпінги), то у його представників (а це, за оцінкою Нємцова, “півмільйона” місцевих мешканців) найближчої осені настане “важке похмілля”.

"Чим більше вип'єш, тим важче похмілля", - підкреслив Нємцов.

Станом на червень 2014 року Крим демонстрував рекордні порівняно з іншими регіонами України темпи безробіття. Багато тісно інтегрованих в українську економіку сільськогосподарських і промислових підприємств змушені відправляти працівників у відпустку за свій рахунок.

У понеділок, 7 липня, страйкували обидві зміни рибообробного заводу "Пролив".

16 червня також в Керчі через мізерні зарплати робочі зупинили виробництво на стрілочному заводі. За словами страйкуючих, після переходу на російський рубль їх заробітна плата стала менше затвердженого в Росії прожиткового мінімуму.

При цьому варто відзначити, що саме в Керчі був найвищий по республіці результат на так званому "референдумі" про приєднання до РФ.

Змінити місце роботи та проживання більшість кримчан тепер не можуть, оскільки видані їм окупантами російські «паспорти» виявилися недійсними. Їх досі не внесли до бази громадян РФ у Федеральній міграційній службі. Крім того, в документах немає круглої печатки і підпису особи, що видавала паспорти, а без цього російський документ не вважається дійсним

Тривають в Криму і переслідування за етнічною ознакою корінного населення - українців та кримських татар.

3 липня в адресу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської надійшов колективний лист від більш як 400 чоловік, які утримуються у слідчому ізоляторі в Криму та стверджують, що відчувають дискримінацію через громадянство України. Вони свідомо відмовилися отримувати нав'язуваний окупаційною адміністрацією паспорт громадянина РФ.