Заступника міністра оборони України затримали за розтрату державних грошей (Відео)

НАБУ-нашивки на рукавахРозтрата становить майже 150 мільйонів гривень.

Як повідомляє НАБУ, затримали двох посадовців Міноборони.

“11 жовтня 2017 року детективи Бюро під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснили низку обшуків, в результаті яких за підозрою у причетності до злочину затримали двох осіб: заступника Міністра оборони України (МОУ) та директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів міністерства”, – йдеться в повідомленні Антикорупційного бюро.

Посадовців Міноборони підозрюють у закупівлі пального для армії за завищеними цінами і можливих “відкатах”.

"Відповідно до даних досудового розслідування, упродовж червня-серпня 2016 року за відсутності будь-яких правових підстав для внесення змін до договорів про закупівлю товарів за бюджетні кошти, замовник та постачальник уклали низку додаткових угод, згідно з якими було безпідставно збільшено ціну за одиницю товару в середньому на 16% від початкової ціни. Внаслідок цього на користь постачальника безпідставно та незаконно було перераховано бюджетні кошти на загальну суму 149 млн 339 тис. грн", - повідомляє НАБУ.

Зараз вирішується питання про повідомлення про підозру, обрання щодо затриманих запобіжного заходу та встановлення інших співучасників.

Подробиці в ефірі 112 Україна розповіла речниця НАБУ.