Заступника мера Дніпропетровська заарештували за відмивання грошей

1Правоохоронці заарештували заступника мера Дніпропетровська Володимира Лисого – за відмивання грошей комунальними підприємствами. Про це на прес-конференції повідомив в.о. заступника губернатора Святослав Олійник, передає Еспресо.TV.

“Вчора по департаменту ЖКГ Дніпропетровської міськради, за яким у нас йде найрезонансніше розслідування, пройшло близько 26 обшуків в структурах міськради, був затриманий заступник міського голови Володимир Лисий, який одночасно був начальником управління ЖКГ. Це людина, яка проводила всі ці тендери”, – сказав Олійник.

За його словами, у департаменті ЖКГ Дніпропетровської мерії була створена система, в якій кошти міського бюджету, проходячи через одного переможця тендеру, потрапляли на рахунки фіктивних підприємств. На сьогодні всі ці підприємства ліквідовані.

Разом з Володимиром Лисим був затриманий і керівник однієї з комерційних структур, що брали участь у відмиванні коштів.

Як відомо, Дніпропетровська облдержадміністрація ініціювала проведення аудитів по всіх сферах роботи обласного центру та міст регіону, спрямованих на виявлення непрозорих та корупційних схем витрачання бюджетних коштів.

Раніше в. о. заступника голови Дніпропетровської ОДА з внутрішньої політики Борис Філатов виклав у Фейсбуці фото про те, як розкішно живе Лисий. Тоді він зауважив, що губернатор Ігор Коломойський радить чиновникам вивчити китайський досвід боротьби з корупціонерами і готовий купити, зокрема, для Лисого і компанії, квитки до Пекіна.