Заступника “губернатора” тернополяни заглушили криками “Ганьба!” (Відео)

P1240003-nЗаступнику «губернатора» Тернопілля Василю Гецьку тернополяни не дозволили сказати й кілька фраз. Відразу почалися вигуки «Ганьба!».

Читайте також. Обласне МВС погрожує 6 роками тюрми за захоплення ОДА

Близько 11 години 24 січня чиновник таки вийшов до мітингувальників, які ще з вечора стоять у та під будівлею, де приміщення орендує Тернопільська ОДА.

Читайте також. Тернопіль: ранок у захопленому “білому домі” – люди йти з ОДА не збираються (Відео, Фото)

– Ми живемо у правовій державі, – каже, звертаючись до натовпу пан Гецько. – Усі питання треба вирішувати законним шляхом…

Чиновника люди обірвали на півслові. Почали свистіти, гукати «Ганьба!». Він кілька разів намагався знову говорити, але ситуація повторювалася.

Читайте також.  У Тернополі народне віче пішло штурмувати будівлю, де працює обладміністрація

Наразі людей у приміщенні на Грушевського, 8 стає все більше. Підтягуються ті, хто не чергував уночі. Багато мітингувальників стоїть на 5-му поверсі – там великий хол, тож місця усім вистачає. Натомість коридор на 7-му поверсі вже забитий ущерть.

Нагадаємо, люди прийшли на 7-й поверх «білого дому» ще вчора. І не планують йти звідти. Вимагають зустрічі із «губернатором». Хочуть добитися від нього заяви про відставку.

– Ми прийшли до голови адміністрації до Валентина Антоновича в робочий час, ми хочемо запитати в нього про його ставлення до стану тих справ, що відбуваються в країні, тих вбивств, які сьогодні в Києві. Чому мирних протестувальників крім того що катують, травмують, тепер вже вбивають? – каже член штабу національного спротиву в Тернополі Віктор Мартинюк.

Ось як тернополяни 23 січня входили в приміщення на Грушевського, 8. Ці кадри відзняв оператор місцевої телекомпанії  TV-4.