Зарваниця: у прощі візьмуть участь учасники бойових дій, поранені в зоні АТО, їхні родини

IMG_3512-nШосте Всеукраїнське військове паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Божої матері відбудеться на Тернопільщині.

Повідомив про це ІА “7 Днів-Україна” Василь Лабай – представник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

Читайте також. Тернопіль: в Архикатедрі виставили роботи Теодозія Будуйкевича – шукають покупців-благодійників

У вихідні – 20-21 вересня – відбудеться паломництво під гаслом “Мир даю вам” до чудотворного місця явлення Божої матері у Зарваниці. Паломництво організовує Українська греко-католицька церква за погодження і при участі Міністерства оборони України, МВС України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби надзвичайних ситуацій та Державної пенітенціарної служби України.

Особливістю цьогорічного паломництва є участь у ньому військовослужбовців учасників бойових дій, представників добровольчих батальйонів, поранених в зоні АТО, які перебувають на реабілітації, членів сімей поранених і загиблих героїв.

Читайте також. Тернопілля: у Зарваниці рятувальників рясно окропили освяченою водою (Фото)

Захід розпочнеться з панахиди за загиблими військовослужбовцями та правоохоронцями. Опісля відбудеться покладання квітів до пам’ятного знака загиблим за волю України та продовжиться урочистою ходою представників силових структур до площі перед Собором.

Софія Левицька

Нд 21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці. Проща військових
Сб 27 вересня Воздвиження Хреста Господнього

Проща Освітян Тернопільщини

ЖОВТЕНЬ  
Нд 12 Проща Дорожників Тернопільщини
Вт 14 Покров Пресвятої Богородиці. Зарваницький
Нд 19 Проща працівників соціальної сфери
Листопад  
Нд 2 Проща працівників пенсійного фонду

За інф. сайту місцевої парафії УГКЦ