Зарваниця: у пішій прощі за мир участь може взяти кожен тернополянин (Відео)

P7190021-nНа пішу прощу до Зарваниці, під час якої молитимуться за мир, спокій в Україні, запрошують усіх охочих.

Розпочнеться духовне паломництво Святою літургією в храмі Святого Йосафата, що на вулиці Лучаківського в Тернополі, в суботу, 11 жовтня, о четвертій ранку.

Читайте також. Збаражчина: у 400-річному храмі Архистратига Михаїла тепер правитиме отець із УПЦ Київського патріархату (Фото)

У Зарваниці учасники пішої прощі молитимуться за мир в Україні та усіх, хто нині захищає Батьківщину, приступлять до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері, матимуть нагоду напитися та набрати святої води. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Кожен з нас задає собі питання, що можу я зробити в такий болючий період для України. Тому ми в тій пішій прощі хочемо просити в Бога за заступництвом Пресвятої Матері Божої Зарваницької опіки і захисту для всіх тих, хто обороняє нашу Батьківщину, просити єдності і миру в Україні, милосердя для нашого народу, – говорить координатор Тернопільського осередку спільноти “Подружні зустрічі” Ольга Ваврикович.

Читайте також. У Тернополі митрополит освятив образ матері Терези (Фото, Відео)

Участь у пішій прощі до Зарваниці може взяти кожен.

– Проща розпочнеться Святою Літургією в храмі Святого Йосафата, у суботу вдосвіта. Далі пішою ходою ми вирушаємо до Зарваниці. Додому повертаємося в суботу, о 22 годині, але вже автобусом, – каже Ольга Ваврикович.

Довідково. Аби взяти участь у пішій прощі до Зарваниці потрібно лише попередньо зареєструватися за номером телефону: 096-657-32-67.