Зарваниця: у Молитовному Майдані взяли участь більше 10 тисяч молодих людей (Фото)

оснНа Молитовний Майдан у Зарваниці, де 19-20 липня проходили Всеукраїнська та Молодіжна прощі, зійшлося більше 10 тисяч молодих людей.

Таке число молоді стало несподіванкою й для самих організаторів, повідомляє сайт місцевої парафії УГКЦ сьогодні, 20 липня.

Читайте також. Мощі Блаженного Василія Величковського – покровителя в’язничних капеланів – перебували у Зарваниці (Відео)

Молоді прочани не тільки заповнили трибуни Співочого поля, а й розмістилися на землі просто перед сценою. А все – заради молодіжного Молитовного Майдану, тобто духовно-патріотичної програми, яку у ніч проти 20 липня підготувала комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ з нагоди Всеукраїнської та Молодіжної прощі до Зарваниці, що у Теребовлянському районі.

Зважаючи на ситуацію в Україні, концерт не був розважальним. Акцент зробили на потребі молитви за Україну в часі війни, вмінні вірити та покладатися на Бога та заклику до мобілізації, в першу чергу, духовних сил кожної молодої людини. Власне, до цього закликав у привітальному слові отець Орест Павліський – голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Читайте також. “Коли є ті, які готові дати хабар, знайдеться той, хто його візьме”, – Святослав Шевчук у Зарваниці (Фото, Відео)

– На початку концерту всі артисти вийшли на сцену та спільно із молоддю заспівали пісню «Боже великий єдиний», – повідомив піворганізатор Роман Демуш. – Відтак духовні пісні «Молитовного Майдану» представили виконавці, що пройшли попередній відбір-кастинг.

Йдеться про гурти «Глорія», «Елегія» (Тернопіль), «Глорія» (Івано-Франківська духовна семінарія), «Молода Просвіта» (Бурштин) та Ірину Галущак (с. Завалів Підгаєцького району). У середині програми отець Костянтин Пантелей – в’язничний капелан і відповідальний за душпастирство ув’язнених в УГКЦ, говорив про засуджених людей і про те, як кожен християнин повинен до них ставитися.

Читайте також. У Зарваниці молитвою вшанували Героїв “Небесної сотні” та всіх воїнів України (Фото, Відео)

Далі слідувала патріотична програма від гурту «Тріода» й духовно-молитовна програма від молодіжного християнського гурту «Кана». Ці колективи викликали найбільше оплесків з трибун.

Довідково. Така зустріч молоді на Співочому полі, яка вже традиційно відбувається у Зарваниці в рамках творення Єдиного Молодіжного Простору стала своєрідним продовженням з’їзду молоді УГКЦ «Вітер На-Дії», що напередодні відбувся у Львові.

Світлини – Володимира Волянюка