Зарваниця: у колегіум “Знамення” вступила дівчинка з Харкова (Відео)

P7190061-n17 нових учениць сіли цього року за парти першого і єдиного в Україні навчального закладу для дівчат – колегіуму-інтернату “Знамення”.

Нагадаємо, діє цей навчальний заклад у Марійському духовному центрі, що у Зарваниці на Теребовлянщині у Тернопільській області. Закінчивши колегіум-інтернат, дівчата отримують атестат державного зразка.

Читайте також. Колегіуму-інтернату “Знамення” – шість років (Відео)

Про це розповіла директор обласного комунального закладу Тернопільської обласної ради “Колегіум-інтернат “Знамення” Анна Зварич.

- Наразі ми не можемо прийняти більше учениць, адже приміщення не дозволяє, щоб тут перебувало більше 35 дівчат, - каже вона. – Однак географія наших вихованок розширюється. Так, цього навчального року до нас вступила дівчинка із Харкова.

Читайте також. Святі отці готуються до Архиєпархіального Собору (Фото)

Дівчата, за її словами, поглиблено вивчають дисципліни духовно-просвітницького спрямування: християнську етику, етику подружнього життя, релігієзнавство, філософію, основи християнської психології. Випускниці зазвичай легко вступають на різні факультети престижних вузів різного спрямування.

Софія Левицька