Зарваниця: останні приготування до Всеукраїнської прощі завершать 17 липня

IMG_3512-nПідготовча нарада очільника області Олега Сиротюка з головами райадміністрацій і керівниками структурних підрозділів відбулася в Марійському духовному центрі сьогодні, 14 липня.

Читайте також. Влада Тернопілля запевняє, що допоможе організувати Всеукраїнську прощу у Зарваниці належно

У ході зустрічі розглянули ряд організаційних питань щодо проведення прощі у Зарваниці, повідомив сайт ОДА.

– Цьогорічна проща буде присвячена молитві за мир та єдність України, – каже Олег Сиротюк. – Зараз нашим військовим не обійтися без молитовної підтримки. Для підняття національного духу потрібно максимально якісно відобразити українську символіку під час прощі: розфарбувати патріотичними кольорами мости, зупинки та почепити державні стяги на будівлях.

Щодо підготовки до проведення прощі відзвітували керівники усіх задіяних структурних підрозділів. Питання водопостачання, пожежної безпеки, охорони, волонтерів – уже вирішені, ремонт доріг ще триває.  Під час прощі працюватимуть 11 бригад швидкої допомоги, активісти з громадських організацій, а також люди зі спецбатальйону «Тернопіль». Окрім цього, організують палатки з питною водою на шляху до духовного центру, де чергуватимуть волонтери.

Читайте також. Митрополит Семенюк розповів про особливості цьогорічної прощі у Зарваниці за участі Глави УГКЦ (Відео)

Наприкінці Олег Сиротюк дав доручення підготувати Співоче поле, а також облаштувати автостоянки дорогою до Зарваниці. Завершити усі приготування мають до четверга 17 липня.