Зарваниця об’єднує українців – Віталій Скоцик

Лідер Аграрної партії України, який вперше побував на прощі в Марійському духовному цнтрі Зарваниці на Тернопільщині, хоче повернутись сюди знову. Марійський центр і загальноукраїнську прощу Віталій Скоцик назвав елементом єднання всієї України.

На запрошення митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) голова Аграрної партії України Віталій Скоцик вперше взяв участь у цьогорічній Загальнонаціональній прощі до Ікони Матері Божої Зарваницької.

За словами політика, саме Зарваниця стала тим духовним центром, який єднає українців.

“Це, мабуть, один із тих найбільших елементів, який може сьогодні об’єднати український народ. Тому, коли владика Василій зачитував, що сьогодні присутні тут, на прощі, люди із Донецька, із Луганська, із Криму, із інших куточків нашої держави, – це було символом того, що як би нам важко не було, наша Україна – єдина. І сьогодні тут в Зарваниці це відчувалося з великою силою”, – зазначив Віталій Скоцик.

Політик вважає, що всі свідомі українці повинні побувати в Марійському духовному центрі Зарваниці та відчути позитивну енергетику одного з найбільших духовних символів українства – чудотворного образу Матері Божої Зарваницької.

“Думаю, що в Зарваниці з’явлюся знову – не пізніше як через місяць-півтора зі всією своєю родиною”, – запевнив Віталій Скоцик.

Як відомо, щороку у Марійському духовному центрі Зарваниці відбувається Загальнонаціональна проща, яка збирає десятки тисяч вірян.

MIN_8757