“Зарваниця – намолене місце, де неважливо якого ти віросповідання”, – віряни з Одеси (Відео)

IMG_3512-nМісцем, де зупиняється час, назвали Марійський духовний центр Зарваниця одесити. Тому неодмінно хочуть сюди повернутися.

Про враження викладачів і студентів Одеського національного економічного  університету від паломництва в Зарваниці – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. У неділю до Львова привезуть мощі Івана Павла ІІ

Гості з Одеси приїхали в осередок духовності на Тернопільщині, в Марійський духовний центр Зарваниця, на запрошення колег і друзів з Тернопільського національного економічного університету. Одесити кажуть: Зарваниця – намолене місце, де неважливо якого ти віросповідання.

– Тут місце надзвичайне. Чому надзвичайне? Бо мені видається, що спиняється час, коли сюди приїжджаєш. Це дійсно свята земля, місце намолене. Мені хотілося б, щоб найбільше людей про це місце дізналися. Сьогодні ми в Одесі по-особливому це відчуваємо. У нас церкви – Московського патріархату, на жаль. У нас тільки дві церкви Київського патріархату, і ми це дуже відчуваємо. У Зарваниці відчути, що ти – трохи іншої віри, навіть якби хотів, не зможеш, – говорить  доктор економічних наук, професор Одеського національного економічного університету Інна Кузнєцова.

Читайте також. Тернопілля: 2 листопада – остання цього року проща у Зарваниці

– Дуже приємно, як нас зустріли, дуже хотілося б, щоб на всій території України так і було – від душі. Ми спілкуємося тут із Богом. Ми приїхали до греко-католицького храму. У нас виникали питання: як так, ми їдемо до католиків, як це буде, будемо спілкуватися з Богом, – каже викладач Одеського національного економічного університету Дар’я.

Помолившись, приступивши до Чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері та напившись святої води, одесити повернулися додому із бажанням приїхати в Зарваницю знову.