Заручники таки були: подробиці спецоперації затримання Прохнича, який погрожував вибухом у Кабміні (Відео)

Ветеран АТО Володимир Прохнич, який 4 серпня погрожував підірвати гранату в будівлі Уряду, під час своїх протиправних дій взяв у заручники трьох людей.

Про це повідомляє 5 канал.

Як ідеться в повідомленні, заручниками стали люди, які були в будівлі Уряду у момент її захоплення Прохничем. Це працівник структури Кабміну і два співробітники Управління держохорони – структури, яка охороняє в тому числі будівлю Уряду.

Читайте також: “Забирайте людей, я відпущу чеку, граната бойова”, – оперативні кадри погроз чоловіка підірвати Кабмін (Відео)

Спецпризначенці, які прибули на місце НП, були готові штурмувати будівлю. Шляхом переговорів спецоперація із затримання підозрюваного завершилась впродовж десяти хвилин.

Читайте також: Вивели з Кабміну у наручниках без спротиву: кадри затримання підривника (Відео)

Поліція відкрила кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу, в тому числі і за статтею про взяття заручників та погрозу зброєю.

Читайте також: Правоохоронці показали гранату, яку нападник погрожував підірвати в Кабміні (Фото)

Знайомий затриманого Василь Олексюк, який вів з ним переговори, впевнений, що до таких протиправних дій Володимир Прохнич вдався через негативний психоемоційний стан, спричинений в тому числі несприятливими життєвими обставинами.

Читайте також: “Загострене відчуття справедливості”: став відомий мотив і ім’я затриманого за погрозу підриву Кабміну (Відео)

Триває розслідування, в рамках якого Володимиру Прохничу призначена психіатрична експертиза.

Більше подробиць - у сюжеті 5 каналу