“Зараз ми на піку”, – Шмигаль назвав дату початку кінця епідемії Covid-19 в Україні (Відео)

Денис Шмигаль. Фото - "Українське радіо"
Денис Шмигаль. Фото – “Українське радіо”

11 травня, на яке Уряд України запланував старт першого етапу послаблення обмежувальних заходів через коронавірус, має стати датою початку завершення епідемії Covid-19 в Україні.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю “Українському радіо”.

За словами глави Кабміну, зараз Україна перебуває на піку захворюваності, до якого завдяки карантинним заходам підійшла плавно: кількість нових випадків зараження коронавірусом в нашій країні щодоби є стабільною складає від 300 до 500 нових випадків.

“Зараз ми знаходимося на піку захворюваності або так званому плато”,  – сказав Денис Шмигаль.

Він пояснив, що саме така ситуація із захворюваністю на короанвірус в Україні дозволяє говорити про послаблення карантинних заходів з 11 травня за умови, що у найближчі дні в країні не буде грубих порушень карантинного режиму.

“За розрахунками, пік завершиться в районі 8-9 травня… Тобто це фактично початок завершення епідемії для України в медичних термінах”, – заявив Прем’єр-міністр України.

Читайте також: Вихід України з карантину через Covid-19: Уряд оприлюднив графік скасування обмежень (Відео, Графіка)

Денис Шмигаль наголосив, що послаблення карантину з 11 травня не означатиме його скасування – суворо дотримуватись нових санітарних норм українцям треба буде ще тривалий час.

А 22 травня карантин в Україні, впевнений глава Уряду, навряд чи завершиться.

“Скоріш за все, спираючись на дані ВООЗ, карантин буде продовжено і надалі з наступними етапами послаблення”, – сказав Шмигаль.

Більше проетапи послаблення коронавірусного карантину в Україні та етапи виходу з нього – у повній версії інтерв’ю Дениса Шмигаля “Українському радіо”.