“Зараз головне: мир, любов, спокій, благополуччя і духовність”, – Георгій Мельник (Відео)

партизан“Людина і суспільство: реалії життя” – книгу з такою назвою презентували сьогодні, 21 жовтня, в краєзнавчому музеї.

Автор – наймолодший партизан з Тернопільщини Георгій Мельник каже, що це видання має світове значення.

Читайте також. Книга тернополянки Лілії Мусіхіної – у довгому списку премії “Книга року ВВС-2014″

Нагадаємо, Георгій Мельник – наймолодший розвідник роти партизанського з’єднання Ковпака. Тоді йому було 11 років, пораненим потрапив у гестапо, але вижив. Згодом виховав двох синів, написав шість книг, сотні статей. Нині називає себе щасливою людиною. Каже Україні наразі найважливіше досягнути миру. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Україна має бути єдина, незалежна. Пройде ще час, ще недовго залишилося. Нам зараз головне: мир, любов, спокій, благополуччя і духовність, тоді ми будемо щасливими, – говорить він.

Читайте також. Отець Іван Гуня з Тернополя отримав нагороду – “За гідність і патріотизм”

Над книгою “Людина і суспільство: реалії життя” Георгій Мельник працював близько 8 років. У ній автор роздумує над проблемами становлення і формування людини, її світогляду, над проблемами українського суспільства, над майбутнім громадянського суспільства та Української держави. Георгій Мельник закликає читачів бути справжніми людьми.

Книга стане добрим порадником для батьків, учителів, психологів, соціологів та усіх, хто цікавиться важливими та актуальними проблемами становлення та зміцнення українського суспільства, каже автор Георгій Мельник.

– Мені довелося книгу змінювати трішки, герої пройшли люстрацію. Було 850 сторінок, залишилося тільки 400. Звичайно, життя не стоїть на місці. І ця книга має служити нашій молоді для виховання в нашому суспільстві, – додає автор.