Запровадження “червоної” зони: у Тернополі “Укрзалізниця” припинила продаж квитків

Безлюдний вокзал у Тернополі
фото: Суспільне

Сьогодні в Україні почав діяти новий карантинний розподіл регіонів за рівнями епідемічної небезпеки. Його встановлено на 14 днів. До “червоної” зони потрапили 29 міст та 40 регіонів. У деяких з них зачинилися вокзали та тимчасово припинився продаж квитків на пасажирські потяги, а в деяких майже нічого не змінилось.

Суспільне розбиралось, що відбувається у “червоних” зонах та як змінилося життя в населених пунктах, які до них потрапили.

Від понеділка, 19 жовтня, і на два тижні міста Тернопіль, Бережани, Кременець та Чортків, а також Борщівський, Заліщицький та Монастириський райони Тернопільщини потрапили у "червону" зону карантину.

Через це, як повідомила кореспонденту Суспільного чергова залізничного вокзалу Тернополя Любомира Шевкун, "Укрзалізниця" припиняє продаж квитків на потяги до цих регіонів.

За її словами, зупинки відбуватимуться без посадки пасажирів.

"Приїхала щойно з Харкова. Ледь придбала квиток до Тернополя. Я ставлюсь з розумінням до карантинних зон, але вони створюють великі незручності. У мене батьки в Харкові живуть, як тепер поїхати до них, не знаю. Я їжджу часто. Що робити наступного разу не знаю, якщо не продаватимуть квитків і потяги зупинятимуться лише для висадки пасажирів, як сьогодні", – розповіла тернополянка Вікторія Волошин у коментарі Суспільному.