Запастись треба сьогодні – частина Тернополя на два дні залишиться без води

ф123-14 травня частина Тернополя, що отримує воду з Білецького водозабору, залишиться без централізованого водопостачання.

Як повідомляє КП “Тернопільводоканал”, причина – традиційне весняне промивання мереж.

Комунальники застерігають, що вже з опівночі подача води буде припинена, відтак запастись водою на два дні тернополянам треба сьогодні: від 00 год 23 травня до 24 год 24 травня буде припинено водопостачання на мікрорайони Центр; “Старий парк”; “Новий світ”; вулиці Поліська (промислова зона), Бродівська; Стадникової; Текстильна, 2-22; Малишка; Глибока; Глиняна; Дівоча; Татарська.

“Починаючи від ранку 24 травня (середа)в окремих точках розподільчої мережі цих мікрорайонів та вулиць може з’явитися вода з підвищеним вмістом хлору, отже – непридатна для вживання в питних цілях чи для приготування їжі.

У період відсутності води в мережах також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов. Зокрема, це заміна пожежних гідрантів, заміна запірної арматури на вузлових місцях мережі, виконання робіт з підключення новозбудованих об’єктів”, – пояснили комунальники.

Цілком відновлено водопостачання Тернополя буде вранці 25 травня, зявили у КП “Тернопільводоканал”.

Адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності та зазначає, що промивання водопровідних мереж – щорічна процедура, яка передбачається технологією експлуатації водопровідних мереж. Здійснюють її двічі на рік: навесні та восени. Мета – покращення якості питної води.