Замінили підлогу і двері: у Козові на Тернопільщині оновили спортзал

Знищена підлога, на якій некомфортно та небезпечно займатись спортом — проблема, яка багато років турбувала учнів та вчителів Козівської школи №2, що на Тернопільщині.

Сьогодні у цьому спортзалі старе, зношене покриття замінили на нове, яке служитиме дітям ще багато років. Також оновили двері та стіни.

— Уперше, як мене сюди запросив Сергій Добалюк (голова громади) і ми об’їжджали шкільні заклади та прийшли сюди, в цей спортивний зал, то тут було щось жахливе. Підлога перелатана, тому дітям тут займатися, любити спорт, розвиватися було просто неможливо, — розповідає Іван Чайківський, народний депутат України.

За ініціативи Івана Чайківського на ремонт цього об’єкту виділи кошти з соцеконому, долучилась до співфінансування і громада.

— Було звернення директора школи, також я чув відгуки від дітей, що потрібно оновити зал. Сьогодні в нас оновлена підлога, стіни і при таких хороших умовах тут діти здобудуть багато перемог, — говорить Сергій Добалюк, голова Козівської громади.

Приміщення спортзалу збудували у 60-х роках минулого століття. З того часу його капітально не оновлювали.

— Дуже незручно було займатися, адже підлога була в аварійному стані, ми частково міняли деякі елементи, але це нічого не давало, тому що одну дошку поміняли, на наступний тиждень потрібно було змінювати наступний елемент, дошку чи брус, — Микола Максимів, директор Козівського закладу освіти №2.

Через аварійний стан спортивного залу учні в ньому займатись не могли.

— Наш спортивний зал був понад п’ять років в поганому стані і ми не могли нормально займатися на фізкультурі, адже не мали можливості. Переважно проводили заняття на дворі, а тепер ремонт цього залу дозволяє займатися щодня тут, досягати нових перемог, — Назар Мацишин, учень Козівського закладу освіти №2. Тепер учні можуть безпечно займатись спортом і покращити рівень фізичної культури в цій школі