Замінування метрополітену страшенно відволікає міліцію

Валерій Мазан Фото: forbes.ua
Валерій Мазан
Фото: forbes.ua

Бувають такі дні, коли до столичної міліції надходить 10-15 повідомлень про загрозу вибуху. Більшість з них – це завідомо неправдиві виклики.

Виконувач обов’язків керівника столичного Главку міліції Валерій Мазан зазначив, що наразі до міліції часто надходять повідомлення про замінування того чи іншого об’єкта. Правоохоронці зобов’язані зареєструвати це повідомлення і негайно виїхати на місце пригоди.

– Бувають такі дні, коли до київської міліції надходить 10-15 повідомлень про загрозу вибуху. Більшість з них – це неправдиві повідомлення, – наголосив він.

Керівник київської міліції констатує, що через подібні недоречні «жарти» працівники міліції відволікаються від своє безпосередньої роботи – розкриття злочинів, охорони прав та інтересів громадян.Що ж до вчорашніх повідомлень про замінування станцій київського метрополітену, то працівники міліції оперативно забезпечили охорону місця пригоди, евакуацію людей, а також перевірку всіх місць можливого закладення вибухових пристроїв. Після того, як правоохоронці все перевірили, було складено відповідний акт.

– Коли міліція повністю переконалися у безпечності тих місць, де перебувають громадяни, приміщення станцій метрополітену були відкриті, – зазначив Валерій Мазан.

За його словами, за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності передбачено кримінальну відповідальність: на підставі ст. 259 Кримінального кодексу України зловмисникові може загрожувати позбавлення волі на строк до 8 років.

За інформацією прес-служби МВС.