Замах на “міністра ДНР”: бойовики заплутались у своїх же версіях (Відео)

Олександр Тімофєєв
Олександр Тімофєєв

В “офіційну” версію бойовиків про замах на високопосадовця “ДНР” не вірять навіть сепаратисти, стверджуючи, що то була показуха. За версією “Інформаційного спротиву”, Тімофєєв сам влаштував вибух, аби сховатись від наслідків перевірки російських кураторів, які точно виявлять розкрадання грошей, що їх РФ виділила на “армію ДНР”.

Вранці 23 вересня в окупованому “ДНР” Донецьку прогримів вибух. Про нього першим повідомили російські ЗМІ, стверджуючи, що внаслідок вибуху в двох авто постраждали 7 людей, а також так званий міністр доходів і зборів ДНР” Олександр Тімофєєв (“Ташкент”), який начебто у важкому стані.

ф1З'явилось і відео сепаратистських телеканалів з місця вибуху, щоправда, зняте дуже здалеку. Жодних потрощених вибухом автомобілів на кадрах не видно.

А вже за три години сепаратистські ЗМІ "ДНР" зваявляли, що начебто "Ташкент" практично не постраждав. Про сімох "поранених" також перестали згадувати.

ф2

Далі з'явилось відео, в якому Тімофеєв начебто "в прямому ефірі" дає інтерв'ю.

Однак, як з'ясували сепаратисти, це перемонтоване старе відео.

ф3

Так звані правоохоронні органи "ДНР" традиційно заявили, що замах на Тімофєєва скоїла "укроДРГ". Начебто під днище авто була закладена міна, приведена до дії дистанційно. Бойовики вже й підозрюваних  "терористів" начебто затримали - все за традиційним сценарієм.

Однак самі бойовики і сепаратисти вибух і замах на Тімофеєва називають у мережі фейковим і стверджують, що це не більше, ніж інцинування замаху на самого себе.

ф6

Відтак де насправді Олександр Тімофєєв і в якому стані - достаменно невідомо.

Координатор "Інформаційного спротиву Дмитро Тимчук відразу після повідомлень про замах на Тімофєєва написав, що вибух - то стправа рук самого "міністра", бо так він прагне втекти від покарання за розтрату грошей, виділених Росією на "армію ДНР".

ф7