Залужний попередив країни НАТО: “Загроза не тільки для України”

Залужний під час онлайн-засідання Військового комітету НАТО. Фото – Генштаб ЗСУ

Зазнаючи великих втрат на фронтах у війні проти України, Росія як останній аргумент своєї переваги намагається використати ракетні удари.

Про це Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив 19 травня під час засідання Військового комітету НАТО, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Головнокомандувач ЗСУ відзначив, що ракетні удари Росія останнім часом веде все інтенсивніші. Їх ціллю РФ визначає в тому числі об’єкти на Західній Україні, що поряд з кордоном Польщі та інших країн-членів-НАТО.

"Агресор продовжує завдання ракетних ударів високоточною зброєю в глибині нашої території. Ми знищили флагманський крейсер "Москва", нанесли ураження ще трьом потужним кораблям, які складають основу Чорноморського флоту РФ. Але росіяни підтримують високу інтенсивність ракетних обстрілів, у середньому 10-14 балістичних і крилатих ракет на добу. Це загроза не тільки для України, а й для країн-членів НАТО. Адже кожна така ракета несе 400-600 кг тротилу. Тому важливо зміцнювати протиракетну оборону", - попередив Залужний головнокомандувачів і начальників штабів армій країн-членів НАТО.