Заліщики: кошти, виділені на капремонт вулиць і благоустрій, пішли “не туди”

ЗаліщикиУ Заліщицькому житлово-комунальному підприємстві виявили втрат на суму понад 110 тис. грн.

Про це повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області.

Читайте також. Борщівський район: підприємця, який незаконно збирав гроші з туристів, перевірить податкова

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції у Тернопільській області – Чортківської міжрайонної держфінінспекції – під час ревізії Заліщицького житлово-комунального підприємства виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

Так, підприємство втратило більше 43 тис. грн. через непроведення претензійно-позовної роботи з боржниками щодо виконання ними договірних зобов’язань. Окрім того, міський бюджет недоотримав доходів на 15 тис. грн внаслідок недотримання Заліщицьким ЖКП рішення міської ради щодо спрямування до бюджету частини отриманої орендної плати.

Читайте також. Штрафи, сплачені пасажирами за проїзд без квитка, у Тернополі “йшли наліво”?

Також із порушенням законодавства використали кошти, виділені з міського бюджету на проведення робіт з капітального ремонту вулиць і благоустрій Заліщиків, що призвело до зайвих витрат на суму  понад 50 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб підприємства склали протоколи про адміністративне правопорушення. Про результати ревізії поінформували прокуратуру Заліщицького району.

Софія Левицька