“Закупилася в супермаркеті і самоізолювалась” – Ангела Меркель була поміщена на карантин (Відео)

Скріншот відео
Скріншот відео

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель 22 березня була поміщена на карантин, який буде проходити вдома.

Як повідомляє DW, про це оголосив офіційний представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт.

Він розповів, що рішення було прийнято після того, як з’ясувалося, що лікар, який робив канцлеру ФРН 20 березня щеплення від пневмококової інфекції, позитивно протестований на коронавірус. Тепер Меркель буде регулярно проходити тести на коронавірус протягом наступних кількох днів, “тому що тестування сьогодні не могло б ще дати переконливого результату”, пояснив Зайберт. Свої службові обов’язки канцлер буде виконувати, перебуваючи на карантині.

Безпосередньо перед повідомленням офіційного представника уряду Меркель виступила на прес-конференції, розповівши про досягнуту з главами федеральних земель угоду про додаткові заходи щодо стримування поширення коронавірусу в Німеччині. Про позитивний результат тестування лікаря, який робив їй щеплення, канцлер дізналася вже після спілкування з пресою, зазначив Зайберт.
Раніше ЗМІ застали Ангелу Меркель за покупками в супермаркеті Берліна.

За повідомленням місцевих медіа, за покупками Меркель вирушила до супермаркету у Берліні, де вивчала полиці з овочами та делікатесами. В решті-решт, судячи з фото, візок вона наповнила товарами, серед яких було вино, мило, соління і туалетний папір, пише ТСН. Розраховувалася Меркель карткою. У пандемію коронавірусу саме такому виду розрахунку радять віддавати перевагу.