“Закритий” через коронавірус Почаїв: ситація на в’їздах у місто станом на 12 годину сьогоднішнього дня (Відео)

Поліція біля ПОчаївської лаври на Великдень. ФоТо - ГУ нацполіції у Тернопільській обалсті
Поліція біля Почаївської лаври на Великдень. Фото – ГУ Нацполіції у Тернопільській обалсті

Закриття на карантин усього Почаєва на Тернопільщині через коронавірус місцева влада анонсувала з 10 години 21 квітня.

Як повідомляє ТСН, станом на 12 годину 21 квітня, в’їзди і виїзди з Почаєва не перекриті повністю.

За даними кореспондента, на трьох автошляхах, що ведуть у місто і з міста, стоять пости поліції і вибірково перевіряють авто, які проїжджають в Почаїв і з міста. Поліцейські пропускають тих, то має довідку про місце проживання і місце роботи в Почаєві.

Як пояснюють, повноцінно Почаїв закриють до кінця сьогоднішнього дня, коли зроблять спеціальні перепустки для в’їзду і виїзду з міста.

“Буде повністю обмежено в’їзд-виїзд, крім обслуговування критичної інфраструктури”, – заявив про обмеження пересуванян транспорту і людей в Почаїв і з міста голова Кременецької райради Володимир Стефанський.

Читайте також: Половина з нових випадків коронавірусу на Тернопільщині за минулу добу виявлена в одному районі (Мапа)

Нагадаємо, через порушення духовенством Почаївської лаври УПЦ МП протикарантинних заходів безпеки на Великдень поліція відкрила кримінальне провадження. Раніше на Вербну неділю в Почаївській лаврі також відбувались богослужіння за масової присутності вірян. Представники лаври відмовляються співпрацювати з владою і поліцією і надати списки людей, з якими контактували хворі на коронавірус представники лаври.

Як заявляє влада Кременецького району, кількість контактних осіб у Почаєві така велика, що з міркувань загрози масового спалаху коронавірусу вирішили закрити на карантин весь Почаїв.

Лабораторно в Кременецькому районі на ранок 21 квітня підтверджено 42 випадки коронавірусу. У Почаєві в лікарні з підтвердженим діагнозом “Covid-19” на сьогодні 12 пацієнтів, ще 10 – із підозрою на коронавірус.

Більше подробиць пр оситуацію в Почаєві станом на 12 годину сьогоднішнього дня – у відео ТСН.

0 0 голос
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
За правду

Отих московських попів-злочинців потрібно усіх посадити за грати за навмисне зараження та наражання на смертельну небезпеку вірян.
А тих вірян, які як барани, нічого не думають своїми дурними головами, лікувати лише за їхні власні кошти або кошти того самого жадібного на гроші Московського патріархату!