В Україні в 15 разів зросли продажі SIM-карт

фото: facenews.ua
фото: facenews.ua

Мобільний оператор Київстар зафіксував збільшення продажів стартових пакетів послуг передплаченого зв’язку у 15 разів у зв’язку з прийняттям нового закону, що припускає укладення договору між абонентом і оператором при купівлі SIM-карт.

Про це повідомили в прес-службі оператора в п’ятницю. – Gazeta.ua

“17 січня 2014 року купівлі стартових пакетів передплаченого мобільного зв’язку Київстар у всіх точках продажів збільшилися в п’ятнадцять разів, порівняно зі звичайним періодом. Клієнти пояснюють таку активність поширенням інформації про те, що незабаром продаж Sim-карт нібито буде тільки за паспортами”, – повідомили в компанії.

Як повідомляє оператор, незважаючи на ажіотаж, ціни на стартові пакети підвищуватися не будуть, а також звертає увагу, що стартовий пакет має обмежений термін активації.

Нагадаємо, що 16 січня Верховна Рада прийняла законопроект про внесення змін до закону Про судоустрій і статус суддів і процесуальних законів про додаткові заходи захисту безпеки громадян, які передбачають введення низки норм у різних сферах, у тому числі й у сфері телекомунікацій. Зокрема, закон вводить поняття ідентифікаційної телекомунікаційної картки – засобу, який використовується для ідентифікації кінцевого обладнання абонента в мережі (SIM-карта, USIM-картка тощо). Надання телекомунікаційних послуг з використанням такої картки здійснюється на підставі укладеного між оператором телекомунікацій та споживачів договору в порядку, передбаченому законодавством.