Закликають усіх бути пильними – на Тернопіллі перебувають диверсанти

диверсантПідозрілі особи перебувають на території Тернопільської області. Вони  здійснюють підривну діяльність і переконують населення, особливо військових, що треба підтримувати агресію з боку Росії.

Читайте також. У Національну гвардію пропонують вступити або допомогти їй фінансово

Про це повідомив під час Віче Соборності депутат Тернопільської обласної ради Леонід Бицюра.

– Є інформація про поширення диверсійних груп на території України, – каже він. – Вони не зупиняються в готелях, а шукають квартири та різними способами намагаються приховати свою діяльність.

Читайте також. У Тернополі більше не хочуть давати хабарі, допомагають хворим і будують плани

За словами політика, на Тернопільщині представники СБУ разом із підрозділами МВС активізують оперативно-розшукову діяльність з метою виявлення підозрілих осіб та їх угрупувань.  Також депутат закликав жителів краю бути пильними та сприяти діяльності правоохоронних і  контролюючих органів.

Довідково. На віче йшлося, що перед кордонами України – велике скупчення військової техніки та солдатів Російської Федерації. Тому зараз на Схід передислоковують українські війська. Так, з Львівщини вирушили понад 350 добровольців-прикордонників ще 15 березня. Уже 17 числа, за словами нардепа Олексія Кайди, відправлятимуть на Схід вояків внутрішніх військ. Поїдуть хлопці і з Тернопільщини. Мобілізували вже також понад 40 тисяч українських добровольців, які самі проявили ініціативу прийти у військкомати для запису.