Закликав підтримати окупантів – слідчі СБУ на Тернопільщині завершили досудове розслідування

62-річний тернополянин у своїх публічних дописах відкрито підтримував збройну агресію РФ та активно поширював матеріали проросійської пропаганди. Слідчі Управління СБУ в Тернопільській області завершили досудове розслідування щодо нього.

Житель Тернополя закликав користувачів соціальних мереж підтримати військові дії окупантів повідомили в УСБУ в Тернопільській області. Матеріали кримінального провадження з доказами вини агітатора скерували до суду.

Слідством встановлено, що чоловік у своїх публічних дописах підтримував збройну агресію РФ, поширював матеріали проросійської пропаганди. Також він виправдовував військові дії агресора і закликав до ведення агресивної війни проти України.

Злочинні заклики до збройного нападу на нашу державу зловмисник розповсюджував у мережі Інтернет, керуючись особистими ідеологічними та політичними мотивами.

Інтернет-агітатора обвинувачують за ст. 436 «Пропаганда війни» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Матеріали досудового розслідування з обвинувальними актами слідчі СБУ передали Тернопільській обласній прокуратурі для подальшого їх направлення до суду та розгляду по суті.