Закінчення АТО і деокупація Донбасу: новий командувач Об’єднаних сил повідомив, коли почнеться операція (Відео)

Сергій Наєв си за ст гарноСтарт операції на Донбасі новостворених Об’єднаних сил, до складу яких входять ЗСУ, СБУ, МВС, Держприкордонсужба та інші воєнізовані і силові відомства України, має дати Указ Верховного головнокомандувача ЗСУ. До того моменту на Донбасі триватиме АТО.

Про це заявив в інтерв’ю 5 каналу новопризначений командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенатн ЗСУ Сергій Наєв.

Він пояснив, у чому головні відмінності між Антитерористичної операцією та операцією Об’єднаних сил.

“Якщо раніше Антитерористична операція проходила під загальним керівництвом Антитерористичного центру СБУ, зараз Операція Об’єднаних сил проходить під стратегічним керівництвом Генерального штабу Збройних сил України”,– наголосив генерал.

Він повідомив, що зараз триває формування самих новостворених Об'єднаних сил, далі буде планування самої операції, а коли все буде готово, буде й Указ Президента України про початок цієї операції на Донбасі. Кожен із цих етапів, запевнив Наєв, має чіткі терміни виконання.

"Ці терміни я не хотів би озвучувати на широкий загал, але вони не будуть тривалими", - сказав командувач і при цьому запевнив, що завдання з підготовки українських військ до повного звільнення окупованих територій буде виконано.

Довідково: Генерал-лейтенант ЗСУ Cергій Наєв народився 30 квітня 1970 року в Могилів-Подільському на Вінниччині. Із березня 2018 року – заступник начальника Генштабу ЗСУ і командувач Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ. Вищу освіту здобув у Московському вищому загальновійськовому командному училищі в 1991 році. У ЗСУ – з травня 1993 року. У 2014 році був керівником сектора "Б" під час боїв за Донецький аеропорт. На початок 2015 року – начальник штабу оперативного командування "Південь". Із 2015 по 2017 роки – командувач оперативного командування "Схід". Одружений, виховує двох синів і доньку. 20 березня 2018 року Сергій Наєв офіційно підтвердив, що в Криму наразі живе його рідний молодший брат і вони підтримують родинні зв'язки.

В інтерв'ю Сергій Наєв розповів про стосунки з братом, який працює в органах окупантів Криму, про проблеми української армії, зокрема, про кадрові, про те, як так стається, що дехто з українських бійців і досі не отримав нагороди за подвиг, вчинений для захисту України від ворога ще в 2014-му році.

Про все це і чимало іншого - у першому після призначення на посаду командувача Об'єднаних сил Сергій Наєва.