Західноукраїнський національний університет започаткував співпрацю з турецькими університетами (Фото)

До Західноукраїнського національного університету завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере.

За давньою українською традицією – з короваєм зустрів гостя ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий.

— Сьогодні ми відкриваємо нову сторінку в історії Західноукраїнського національного університету. Примножуючи славні традиції двох народів – українського та турецького, ми маємо унікальну можливість вітати на теренах класичного університету Тернополя високоповажну делегацію з Республіки Туреччина», – сказав у вітальному слові Андрій Крисоватий.  

Цікавою і насиченою була зустріч посла зі студентами вишу. Він залюбки відповів на всі їхні запитання й у завершальному слові сказав, що співпраця між Україною та Туреччиною поглиблюється, відкриваються нові можливості для молоді України.

Посол подякував усім за теплий прийом: «Я дуже радий завітати до вашого університету, оскільки такі зустрічі з студентською молоддю дозволяють мені почути неординарні та цікаві запитання, які змушують мене замислюватися та удосконалювати свою роботу.

Ваш університет дає вам багато можливостей для розвитку, і ваш енергійний ректор вартий похвали за всі цікаві ініціативи, які він започаткував у Західноукраїнському національному університеті. Пан ректор і я обговорили майбутні вектори співпраці між українськими та турецькими університетами, та погодили декілька проєктів, які будуть розвивати співробітництво у сфері освіти. Насправді українці та турки дуже схожі, тому ми зацікавлені у співпраці».