Закарпатські рятувальники цілу ніч шукали двох жінок, котрі заблукали у лісі, збираючи гриби

фото: dsns.gov.ua

Пошуки тривали цілу ніч. Для проведення пошуково-рятувальних робіт вирушили фахівці гірських пошуково-рятувальних відділень м. Ужгород та с. Вишка, а також надзвичайники аварійно-рятувального відділення, усього 12 пошуковців та три одиниці техніки.

Дві жительки Ужгорода пішли по гриби учора, але додому не повернулися. Звісно, рідні забили на сполох, інформує сайт dsns.gov.ua.

Повідомлення про це надійшло до Служби порятунку вчора, 10 листопада, о 18:25.

Пошуки ускладнювалися темною порою, бездріжжям  та поганою видимістю через туман. Зниклі періодично виходили на телефонний зв'язок, але, на жаль, не могли виразно розповісти про своє орієнтовне місце перебування, отож довелося фахівцям ДСНС обстежувати територію відразу в кількох напрямках: в лісових масивах мікрорайону Горяни та сіл  Циганівці  й Стрипа.

 Після третьої ранку грибарки взагалі стали в "зоні недосяжності". 

Нічні пошукові роботи, які тривали до восьмої ранку сьогоднішнього дня, бажаних результатів не дали.

Після проведення ротації, рятувальники знову продовжили роботи, до яких долучилися вже й колеги з Мукачева, лісники та поліцейські.

Усього від ДСНС залучався 21 рятувальник та три одиниці техніки.

 Об 10:50 11 листопада одна з пошукових груп таки натрапила на слід ужгородок:  в районі с. Стрипа Ужгородського району спочатку рятувальники знайшли одну із потерпілих, а через 20 хвилин і другу.

Жіночки розповіли, що за час, коли чекали на порятунок, вони встигли все: і добряче налякатися в нічному лісі, і змерзнути і навіть пересваритися одна з одною. Правда, й грибів назбирали.

Рятувальники напоїли потерпілих гарячим чаєм та доправили до рідних.