Зайвих канікул через мороз школярі у Тернополі не отримають (Відео)

карантинУ Тернополі карантин поки що не вводитимуть. Тож навчання у школах триватиме у звичному режимі.

Читайте також. Власники гаражів на Текстильній отримали угоди із Тернопільською міськрадою (Відео)

Повідомив про це 31 січня заступник міського голови Леонід Бицюра. Адже морози, сильний вітер і хуртовини із заметілями перешкоджають навчальному процесу у школах Сходу Україні. Дбаючи про здоров’я і безпеку школярів, органи місцевого самоврядування там масово приймають рішення про введення карантину.

Читайте також. Через мороз припинили навчання у школах шести областей України

Нагадаємо, у Тернополі діє надзвичайна протиепідемічна комісія, до складу якої входять представники відділу охорони здоров’я, управління освіти міської ради та санітарно-епідеміологічної служби. Останнє засідання комісії відбулося 31 січня. На ньому обговорили ситуацію у місті і зробили висновок, що наразі суттєвої загрози для здоров’я школярів через різке зниження температури немає. Отже, навчальний процес триватиме у звичному режимі.

Читайте також. Тернопіль: при розгляді земельних питань “облизня” отримали кілька підприємців (Фото, Відео)

– У разі зростання допустимого рівня захворюваності на гострі респіраторні інфекції та інші хвороби серед школярів, комісія прийматиме відповідні рішення, – додає гуманітарний заступник мера.  – У тому числі й про запровадження карантину та припинення навчання на певний період. І про це тоді ми оголосимо всім.

До речі, у кількох селах за рішенням керівництва шкіл сьогодні не пішли на навчання учні молодших класів, каже директор департаменту освіти та науки Тернопільської обладміністрації Іван Запорожан. Відмінити навчання для наймолодших школярів, пояснює, можна, якщо температура повітря опускається нижче 20-ти градусів морозу, для старшокласників - нижче 25-ти. Якщо надворі не похолодає, то потреби в цьому не буде і надалі, пояснив чиновник кореспондентові телекомпанії TV-4.

- Зупинок навчальних закладів не відбувалося, в тому числі і сьогодні. Є випадки, коли директор, зважаючи на погоду, вирішив не брати учнів 1-4 класів до школи. Всяке буває: десь доїхав автобус, а десь не доїхав... Але педагоги мають для цього інші, індивідуальні форми навчання, - каже Іван Запорожан.