Захист екс-мера Слов’янська вимагає визнати її потерпілою через перебування в полоні (Відео)

ШтепаЗахист екс-мера Слов’янська Нелі Штепи вимагає у суду визнати її потерпілою через перебування у полоні протягом 81 дня. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив адвокат Штепи.

“Захист розраховуємо на те, що суд візьме до уваги наше клопотання і поверне обвинувальний акт у прокуратуру. Скажімо, для доопрацювання, оскільки в обвинувальному акті відсутні які-небудь дані, що свідчать про те, що Неля Штепа була в полоні”, – заявив адвокат.

Як стверджує захист, в обвинувальному акті відсутній факт перебування Штепи в полоні. Крім того, адвокат заявив про намір оскаржити запобіжний захід екс-мера.

Раніше Харківський суд продовжив термін утримання Штепи під арештом до 9 січня 2015 року.

Нагадаємо, Штепа була заарештована 13 липня. Їй оголошено остаточне підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 ("посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які спричинили загибель людей") і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або організації) Кримінального кодексу України. Максимальна санкція зазначених статей - довічне ув'язнення. 11 липня Штепу затримала міліція, а 14 липня стосовно неї було обрано запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці.